O nás

Rybářské potřeby ForCarp slouží již od roku 2009 jako úspěšná základna kaprařům a nejen jim. Na začátku roku 2017 jsme modernizovali prodejnu a začali se také soustředit na prodej prostřednictvím internetu, kde nabízíme široký výběr produktů pro všechny typy rybaření za velmi zajímavých podmínek.

Svým přístupem se snažíme o co nejvyšší spokojenost zákazníka. Neustále se zdokonalujeme a snažíme se zákazníkovi poskytovat co nejvíce informací. Snažíme se, aby zákazník měl z nákupu radost a rád se k nám vracel.

V současné době nabízíme více jak 10000 produktů a neustále nabídku rozšiřujeme. Z toho je většina zboží k dodání ve velmi krátké době. 

Pokud máte nějaký návrh či připomínku, jsme připraveni Vám naslouchat a snažit se maximálně vyjít vstříc.

Tým ForCarp

SLEVY

10% SLEVA ZA REGISTRACI

Je to velmi jednoduché, stačí se na našem webu zaregistrovat a okamžitě získáte slevu ve výši 10% na veškerý námi nabízený sortiment. Po úspěšné registraci se Vám všechny ceny u produktů automaticky sníží o 10%.

To vše u nás můžete získat. Navíc pravidelné AKCE a SLEVY pro registrované zákazníky a odběratele novinek, akcí.

Také vám zboží ZDARMA DORUČÍME při nákupu nad 3000 Kč nebo připravíme na prodejně ForCarp

 

AKCE A SLEVY pro odběratele novinek

Super slevy pro vás také připravujeme a posíláme v pravidelných novinkách a informujeme o akčním zboží. Stačí napsat svůj e-mail pro odběr novinek a máte možnost získat další zajímavé SLEVY.

DÁRKY k nákupu

Nejenom, že vám nabízíme skvělé slevy, ale dáme vám i mnoho dárků, které získáváte za nákup. Dárky se vám zobrazí v pokladně, kde si stačí vybrat.