Vyberte si pouzdro na pruty dle vašich potřeb. Zohledněte, kolik prutů potřebujete ukládat a zda má pouzdro i dostatek dalších přihrádek na ostatní příslušenství k prutům. V nabídce máme kvalitní rybářská pouzdra předních světových výrobců.

Řadit:
stav:
Stav
Cenový limit
Výrobce

AKCE Obal na pruty Special 110cm

AKCE Obal na pruty Special 110cm

Akce

1419 Kčvčetně DPH

ihned k odeslání

koupit

Tříkomorový polstrovaný obal na pruty zvýší ochranu vašich prutů při transportu. Šířka komory je 11cm, výška 21cm se v 80cm zužuje na 11cm. To vytváří dostatečný prostor na naviják nasazený na prutu. Na jedné straně je dlouhá kapsa o rozměru 89x9x5cm na podběrák a nad ní jsou tři kapsy 20x10x5cm na drobnosti, nebo na krabičky Versus typu VS506, VS706 a VS806. Na druhé straně jsou tři kapsy o rozměru 20x20x5cm do kterých pasují krabičky typu VS3010NDM,VS3010ND a VS3010NS. Všude jsou použity velké pevné zipy s dvěma jezdci, které mají místo kovové rukojeti provázek s plastovým gripem. Obal je ušit z pevného Nylon Oxford materiálu, který je velmi pevný a odolný.

Aqua Products 3/4 pouzdro na prut AQUA - Camo Lightweig

Aqua Products 3/4 pouzdro na prut AQUA - Camo Lightweight Rod Sleeve

460 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Designované tak, aby udržely hmotnost vybavení na minimu. Naše nepolstrované a nelemované Aquatexx obaly na pruty poskytují nepromokavé krytí prutů bez nadbytečného objemu. 3/4 délka zajišťuje, že navijáky budou v suchu a nepřijdou do přímého kontaktu s dalšími pruty. Stahovací šňůrka zajišťuje obaly na místě přímo pod navijákem. Dostupný také v zelené. Výkonná látka Aquatexx 3/4 design Zajištění stahovací šňůrkou Dobře spolupracuje s Roving a RS Quivers. Vhodné pro mnoho velikostí prutů Roměry: 1580mm (v) x 240mm (š) Nabízíme ve verzi camo a zelená.

Aqua Products 3/4 pouzdro na prut - LIGHTWEIGHT ROD SLE

Aqua Products 3/4 pouzdro na prut - LIGHTWEIGHT ROD SLEEVE

570 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Další novinkou v nabídce obalů na pruty je obal z Aquatexxu pro ochranu před vlhkostí. 3/4 délka zabezpečuje to, aby byly pruty a navijáky v suchu a chrání blanky prutů před kontaktem s těly navijáků. Stahovací provázek drží obaly na svém místě za všech okolností. 

Aqua Products Neoprenové pásky na pruty - Neoprene Rod

Aqua Products Neoprenové pásky na pruty - Neoprene Rod Straps (pár)

150 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Neoprenové pásky, který chrání potlučení vašich prutů při přepravě. V balení 2 kusy.

Aqua Products Neoprenové převleky na pruty - Neoprene T

Aqua Products Neoprenové převleky na pruty - Neoprene Tip & Butt Protectors (Pair)

330 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Kvalitně zpracované neoprenové chrániče prutů. Jednoduše nasadíte na sbalené pruty. Balení obsahuje 2ks. Širší převlek je určený na spodní díl prutu, tenčí převlek na vrchní díl.

Aqua Products Pouzdro na 1 prut - 12 Foot Rod Sleeve Bl

Aqua Products Pouzdro na 1 prut - 12 Foot Rod Sleeve Black Series

770 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Tyto zeštíhlené obaly na pruty mají vylepšené polstrování na lepší ochranu a jejich tvar je vhodný téměř pro jakýkoli prut. V této době, kdy je lov na daleký odhoz stale populárnější, jsou velká naváděcí očka jsou o dost náchylnější k poškození, ale tyto obaly je spolehlivě ochrání. Látka Endura #10 zip Polstrované a lemované Obaly lze připojit k sobě Vhodné i pro pruty s 50mm naváděcím očkem Vhodné i pro big pit navijáky Rozměry: 2000mm (v) x 230mm (š)

Aqua Products Pouzdro na 1 prut - 13 Foot Rod Sleeve Bl

Aqua Products Pouzdro na 1 prut - 13 Foot Rod Sleeve Black Series

870 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Tyto zeštíhlené obaly na pruty mají vylepšené polstrování na lepší ochranu a jejich tvar je vhodný téměř pro jakýkoli prut. V této době, kdy je lov na daleký odhoz stále populárnější, jsou velká naváděcí očka jsou o dost náchylnější k poškození, ale tyto obaly je spolehlivě ochrání. Látka Endura #10 zip Polstrované a lemované Obaly lze přiklipnout k sobě Vhodné i pro pruty s 50mm naváděcím očkem Vhodné i pro big pit navijáky Rozměry: 2150mm (v) x 230mm (š)

Aqua Products Pouzdro na prut - ENDURA INDIVIDUAL ROD S

Aqua Products Pouzdro na prut - ENDURA INDIVIDUAL ROD SLEEVE

750 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Jedná se pouze o 3/4 obal na jeden prut (po navijík ). Toto pouzdro je kompatibilní s toulcem na pruty, do kterého dáte až 5 prutů.

Aqua Products Pouzdro na prut - Individual Rod Sleeve

Aqua Products Pouzdro na prut - Individual Rod Sleeve

620 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Vylepšená verze pro rok 2016 našich oblíbených 3/4 obalů na pruty, které se jednoduše nasunou na prut a naviják pro extra ochranu. Design je dobře promyšlený a bez zipů, do kterých by se mohl zamotat vlasec. Jsou nahrazeny pouze stahovací šňůrkou a klipem, což je nejrychlejší systém na nasunutí a sundání obalu. Lze použít na 12ft/12ft 6" & 13ft pruty. Vhodné je i použitís našimi RS4 & RS5 toulci na pruty. Látka Endura 3/4 design Polstrované Uzavírání na stahovací šňůrku Deaignováno k použití s našimi RS toulci na pruty Lze použít na pruty různých délek Rozměry: 1650mm (v) x 250mm(š)

Aqua Products Pouzdro na pruty - Tristar 3 Rod 12 Foot

Aqua Products Pouzdro na pruty - Tristar 3 Rod 12 Foot Black Series

3060 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Nová vylepšená verze našeho legendárního Tristaru. Tento obal na 3 pruty je ideální pro rybáře, kteří mají radši celé své pruty chráněné obalem, na rozdíl od systémů toulců na pruty. I tento obal však poskytuje kompaktní a efektivní ochranu prutů. Nalezneme polstrované oddělovače mezi pruty, mezi které se vejdou 3× připravené 12ft pruty. Pouzdro doplňuje kapsa na podběrák a kapsy na vidličky. Látka Endura #10 zipy po celé délce Polstrované a lemované Vhodné pro pruty dlouhé do 12ft Vhodné i pro pruty s 50mm naváděcím očkem Vhodné i pro big pit navijáky Sklápěcí rukojeti Pohodlný nastavitelný popruh řes rameno Rozměry: 1950mm (v) x 450mm (š) x 120mm (d)

Aqua Products Pouzdro na pruty - Tristar 3 Rod 13 Foot

Aqua Products Pouzdro na pruty - Tristar 3 Rod 13 Foot Black Series

3300 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Pouzdro na 3 pruty, 13 stop.

Aqua Products Pouzdro na pruty - Tristar 5 Rod 12 Foot

Aqua Products Pouzdro na pruty - Tristar 5 Rod 12 Foot Black Series

3570 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Nové pouzdro na 5 prutů, délka 12 stop.

Aqua Products Toulec na pruty - Roving Quiver Black Ser

Aqua Products Toulec na pruty - Roving Quiver Black Series

1330 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Tato vylepšená verze našeho Roving Quiver má #10 zip po celé délce hlavního oddělení, který činí přepravu a vykládání prutů o dost jednodušší ,než většina obyčejných toulců s otevíráním ze shora. Vylepšený kulatý profil činí nakládání a přepravu vybavení hračkou. Perfektní pro mobilního rybáře. Látka Endura #10 zipy Nyplexem zesílená základna Nový kulatý profil Sklápěcí rukojeti Zip po celé délce hlavního oddělení Kapsa na vidličky Kapsa na tyč podběráku Rozměry: 1150mm (v) x 170mm (š)

Aqua Products Toulec na pruty - RS Top Sleeve Black Ser

Aqua Products Toulec na pruty - RS Top Sleeve Black Series

720 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Tento jednoduchý chránič prutů poskytuje přídavnou ochranu při použití toulců na pruty. Obal je polstrovaný a lze otevřít zipem na boku. Obal pruty drží u sebe a zabraňuje zamotání vlasce při přepravě do běžných překážek u břehu. Látka Endura #10 zip Polstrovaný a lemovaný Rozměry: 1180mm (v) x 320mm (š)  

Aqua Products Toulec na pruty AQUA - RS Quiver

Aqua Products Toulec na pruty AQUA - RS Quiver

1330 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

RS 4 Quiver Naše RS Toulce na pruty jsou jednoduché, ale praktické. Jsou založené na základním pojetí o hlavní části, do které lze připnout bivak a přední části perfektní na vážící tašky nebo vidličky. Díky naší odzkoušené zesílené Nyplaxové podstavě jsou toulce odolné a robustní Látka Endura Pojme až 4 navázané pruty Zesílená Nyplax základna Pohodlný polstrovaný popruh přes rameno Sklápěcí rukojeť Prostorná hlavní část Dostupný i obal na vrchní část prutů Kapsa na bouřkové tyče a vážící tašky Rozměry: 1220mm (v) x 320mm (š) RS 5 Quiver Se stejnými vylepšeními v roce 2016 jako náš nový RS4 je tento o trochu větší toulec vhodný pro až 5 prutů – 3 na chytání, jeden markerový prut a jeden prut na spod. Díky vyšší kapacitě udrží nejen více prutů a navijáků, ale i větší přístřešek. RS5 je vhodný pro použití s našimi obaly na horní části prutu, které skvěle doplní Vaši sestavu. Látka Endura Pojme až 5 navázaných prutů Zesílená Nyplax základna Pohodlný polstrovaný popruh přes rameno Sklápěcí rukojeť Prostorná hlavní část Dostupný i obal na vrchní část prutů Kapsa na bouřkové tyče a vážící tašky Rozměry: 1220mm (v) x 390mm (š)

Chránič špičky prutu

Chránič špičky prutu

99 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Chránič špičky prutu.

Newsletter
Slevy, akce a výprodeje ihned ve vašem e-mailu
Nejprodávanější

Obal na prut dvoukomorový 110cm

Obal na prut dvoukomorový 110cm

969 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

<p>Dvoukomorový obal na pruty pojme většinu nářadí na vaši rybářskou výpravu. Šířka komory je 11cm, výška 21cm se v 80cm zužuje na 11cm. To vytváří dostatečný prostor na naviják nasazený na prutu. Na jedné straně je dlouhá kapsa o rozměru 89x9x5cm na podběrák a nad ní jsou tři kapsy 20x10x5cm na drobnosti, nebo na krabičky Versus typu VS506, VS706 a VS806. Na druhé straně jsou tři kapsy o rozměru 20x20x5cm do kterých pasují krabičky typu VS3010NDM,VS3010ND a VS3010NS. Všude jsou použity velké pevné zipy s dvěma jezdci, které mají místo kovové rukojeti provázek s plastovým gripem. Obal je ušit z pevného Nylon Oxford materiálu, který je velmi pevný a odolný.</p>

Tubus na prut 142cm s kapsou

Tubus na prut 142cm s kapsou

739 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

<p>Aby tubus dobře chr&aacute;nil prut a jeho očka, je polstrovan&yacute; molitanem a PVC deskou. Velk&yacute; a pevn&yacute; zip m&aacute; dva jezdce s provazov&yacute;m &uacute;chytem. Kapsa na navij&aacute;k je rovněž polstrovan&aacute; molitanem a PVC deskou. Kapsu lze pomoc&iacute; dvou staviteln&yacute;ch popruhů s klipy připnout kdekoliv na tubus nebo ji lze použ&iacute;t i samostatně. Tubus m&aacute; na straně dva staviteln&eacute; popruhy s klipy, pomoc&iacute; nichž lze připnout dal&scaron;&iacute; tubus. Kombinovat lze i různ&eacute; d&eacute;lky. D&iacute;ky t&eacute;to variabilitě jste schopni j&iacute;t k vodě vždy jen s potřebn&yacute;mi pruty bez velk&eacute; př&iacute;pravy.</p>

Obal na prut dvoukomorový 135cm CAMO

Obal na prut dvoukomorový 135cm CAMO

1349 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

<p>Zcela nový obal na pruty ve vzoru camo pojme většinu nářadí na vaši rybářskou výpravu. Šířka komory je 11cm, výška 21cm se v 80cm zužuje na 11cm. To vytváří dostatečný prostor na naviják nasazený na prutu. Na jedné straně je dlouhá kapsa 125x9x5cm na podběrák a nad ní jsou tři kapsy 20x10x5cm na drobnosti, nebo na krabičky Versus typu VS506, VS706 a VS806. Na druhé straně jsou tři kapsy o rozměru 20x20x5cm do kterých pasují krabičky typu VS3010NDM,VS3010ND a VS3010NS a jedna kapsa nepromokavá na doklady. Na popruhách jsou čtyři užitečná oka na zavěšení různých potřeb. Všude jsou použity velké pevné zipy s dvěma jezdci, které mají místo kovové rukojeti provázek s plastovým gripem. Obal je ušit z pevného 600D Oxford Nylon materiálu, který je velmi pevný a odolný.</p>

Trakker Products Pouzdro na 1 prut 3/4 - NXG 3/4 Rod Sl

Trakker Products Pouzdro na 1 prut 3/4 - NXG 3/4 Rod Sleeve

850 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Tříčtvrteční pouzdro na jeden prut. -boční zip -polstrované tělo -utahovací šňůrka -vyrobeno z 600D polyesteru -vnější délka: 155cm

FOX FX Quiver Combo

FOX FX Quiver Combo

2418 Kčvčetně DPH

Do 7 dnů

koupit

Pevná látka Cordura® Pevné zipy Oboustranný 3D polstrovaný ramenní popruh > Centrální přihrádka pro všechny modely Supa Brolly & Royale Brolly a systémy Navrženy pro práci se všemi rukojetí FX Rod