Navijáky s přední brzdou jsou v poslední době hodně oblíbené, možná i díky snazší obsluze díky tomuto typu brzdy. S přední brzdou se dá záběr ryby velice jednoduše ovládat. Navijáky s přední brzdou se dají využít téměř pro všechny způsoby rybaření, ideální jsou hlavně pro lov těžších ryb.

Řadit:
stav:
Stav
Cenový limit
VýrobceTyp brzdyVelikost navijákuPočet ložisekPřevod

Daiwa kaprový naviják Daiwa Tournament ST

Daiwa kaprový naviják Daiwa Tournament ST

11990 Kčvčetně DPH

na dotaz

koupit

Daiwa kaprový naviják Daiwa Tournament ST

Feederový naviják Carp Zoom Feeder Cast 3000F

Feederový naviják Carp Zoom Feeder Cast 3000F

1170 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Feederový naviják vyvinutý pro kaprařské závody. Při výrobě tohoto navijáku s vysokokapacitní cívkou a brzdovým systémem jsme se soustředili na nejdůležitější vlastnosti feederového lovu, to je délka hodu a tenkost vlasce. O lehký chod se stará osm kvalitních ložisek. Multidisková přední brzda nám u

Kaprový naviják Mivardi Omicron

Kaprový  naviják Mivardi Omicron

1690 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Robustní velkokapacitní naviják vhodný pro lov na velké vzdálenosti z odhozu nebo z vyvážky. Představuje ideální volbu pro všechny kapraře, kteří hledají velký, nadstandardně vybavený, kvalitní a spolehlivý naviják v nižší cenové kategorii. Tuhé a pevné tělo z grafitové slitiny je osazeno masivním šnekovým převodem a devíti zapouzdřenými nerezovými ložisky. Brzdový systém umožňuje velmi rychlé a přesné nastavení v rozsahu necelé poloviny otáčky přední matice. Rozměrné cívky zajišťují velký návin na otáčku (více než 1m). Excentrická úchytka kličky zajišťuje mimořádně stabilní a pohodlný úchop. K navijáku jsou dostupné náhradní cívky ve třech různých kapacitách od mělké odhozové až po extrémně hlubokou (dodáváno samostatně).

Kaprový naviják Basiair Z 45 QDA

Kaprový naviják  Basiair Z 45 QDA

30719 Kčvčetně DPH

na dotaz

koupit

Náš legendární naviják BASIAR byl nově přepracován a vylepšen našimi japonskými inženýry.  

Kaprový naviják Daiwa Black Widow 25A

Kaprový naviják Daiwa Black Widow 25A

2016 Kčvčetně DPH

ihned k odeslání

koupit

Nové Black Widow 25A s 25mm cívkou jsou určené především pro lov kaprů na středně dlouhé vzdálenosti a lov u břehu. 

Kaprový naviják Daiwa Crosscast 5500QDA

Kaprový naviják Daiwa Crosscast 5500QDA

2499 Kčvčetně DPH

ihned k odeslání

koupit

Rybářský naviják Daiwa Crosscast 5500QDA

Kaprový naviják Daiwa Tournament BasiAir QD

Kaprový naviják Daiwa Tournament BasiAir QD

27241 Kčvčetně DPH

na dotaz

koupit

Unikátní naviják DAIWA TOURNAMENT BASIAR QD demonstruje vyspělost techniky moderní konstrukce a designu navijáků „MADE IN JAPAN“. Perfektní kombinace lehkého magnézia a ZAIONU, tento naviják dosáhl lehkosti a síly, kterou zatím neměl žádný naviják na trhu. Tyto navijáky jsou velké, stabilní a robustní. Jakmile jej jednou vezmete do ruky nebudete věřit jeho vlastnostem. Tento naviják je trhák, který způsobil převrat na kaprářské scéně.

Kaprový naviják FOX EOS 12000

Kaprový naviják FOX EOS 12000

3250 Kčvčetně DPH

Do 7 dnů

koupit

FOX EOS 12000 Úprava v matně černé barvě s decentní grafikou Vysoce odolné grafitové tělo Vhodný pro široké rybářské použití, využitelný i jako spodový naviják Quick Clutch s ochranou proti vniknutí písku Okraj cívky tvarovaný pro daleké náhozy Twist Free Roller Mesh-tec převodový systém A

Kaprový naviják FOX FX 11

Kaprový naviják FOX FX 11

871 Kčvčetně DPH

ihned k odeslání

koupit

FOX FX 11 - nově přepracovaný naviják od anglické značky FOX. Vlajková loď zkušených kaprařů.

Kaprový naviják FOX FX 13

Kaprový naviják FOX FX 13

988 Kčvčetně DPH

Do 7 dnů

koupit

FOX FX 13 - největší z největších, ideální na dlouhé náhozy a zavážku.

Kaprový naviják FOX FX 9

Kaprový naviják FOX FX 9

3380 Kčvčetně DPH

ihned k odeslání

koupit

FOX FX 9 - kaprový naviják ve skvělé kvalitě FOX střední velikosti ideální na kratší pruty.

Kaprový naviják Mivardi Lynx - novinka 2018

Kaprový naviják Mivardi Lynx - novinka 2018

3990 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Nová vlajková loď značky Mivardi. Tento precizně zpracovaný naviják uspokojí i nekompromisní požadavky specialistů na kaprařinu. Řada použitých technologií a komponent je v dané cenové kategorii něčím zcela neobvyklým a najdete je pouze u tohoto modelu značky Mivardi. Mezi klíčové charakteristiky tohoto modelu patří použití celotitanové hlavní osy, která je mimořádně odolná proti deformaci a přispívá k dosažení nízké hmotnosti. Hmotnost snižuje i velmi výkonný uhlíkový brzdový systém. Ten je vybaven systémem rychlého nastavení. V rámci půl otáčky přední matice s originálním designem značky Mivardi tak můžete ovládat celý pracovní rozsah brzdy. Dalším klíčovým prvkem je super pomalá oscilace a systém dokonale přesného ukládání vlasce. Tím je zajištěno přesné a rovnoměrné navíjení, které následně přispívá k prodloužení vzdálenosti náhozu. Použití deseti zapouzdřených nerezových ložisek je zárukou naprosto hladkého chodu. Spolu s pevnostním soukolím napomáhají velmi snadnému stahování těžkých zátěží i z velkých vzdáleností. Mimořádně velký průměr cívky napomáhá při náhozech na extrémní vzdálenosti a zároveň umožňuje dosáhnout velkého návinu na otáčku při navíjení. Naviják je dodáván se dvěma CNC frézovanými cívkami (velikosti 8000 a 10000) avšak v nabídce je i speciální cívka s extrémní kapacitou (velikost 12000), dostupná samostatně.

Kaprový naviják Mivardi Maximus 8000/12000

Kaprový naviják Mivardi Maximus 8000/12000

2290 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Nekompromisní velkokapacitní naviják s přední brzdou pro lov velkých kaprů nebo sumců. Je osazen deseti nerezovými ložisky, tvrdokovovovým ústrojím, šnekovým převodem a CNC frézovannou kovovou kličkou pro maximální sílu při navíjení. Tělo navijáku je vyrobeno z pevné grafitové slitiny. Speciální rolnička zabraňuje kroucení vlasce při navíjení pod zátěží. Důležitou součástí je precizní přední brzda s mikroregulací. Naviják je dodáván s dvěma kovovými cívkami s rozdílnou kapacitou (velikost 12000 / 8000) pro pro daleké hody nebo vyvážení na velké vzdálenosti.

Kaprový naviják Mivardi Panther

Kaprový naviják Mivardi Panther

2990 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Precizní naviják střední velikosti, vhodný pro extrémně dlouhé náhozy nebo pro lehčí vyvážku. Je vybaven vysokou cívkou s velkým průměrem a odhozovou hranou optimalizovanou pro snadné uvolňování vlasce při náhozu. Důležitou součástí navijáku je unikátní F.A.C.D. brzdový systém, který umožňuje rychlé povolení nebo utažení přední brzdy jedním otočením. Díky systému voděodolné cívky W.R.S. je vnitřní uložení brzdy v cívce chráněno proti vlhkosti. Konstrukce navijáku využívá nejkvalitnější dostupné materiály. Hlavní hřídel je vyrobena z pevnostní nerezové oceli. Šnekový převod s pomalou oscilací zajišťuje precizní ukládání vlasce na cívku. O kvalitní chod i navíjení se stará 12 dvojitě zapouzdřených ložisek, titanem potažená rolnička proti kroucení vlasce a frézovaná kovová klička s optimální délkou ramene a masivní knobkou pro pohodlný úchop. Velkou výhodou je náhradní kovová cívka se zvýšenou kapacitou, která je obsažená v balení.

Kaprový naviják Mivardi Panther LX

Kaprový naviják Mivardi Panther LX

2790 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Nový model v řadě navijáků Panther s lehkým tělem kompaktní velikosti. Speciálně navržená cívka stále nabízí dostatečnou kapacitu vlasce. Systémy rychlého nastavení brzdy (F.A.C.D) i utěsnění cívky (W.R.S.) jsou velmi důležitými konstrukčními prvky i pro tento model. Ostatní klíčové vlastnosti a technická řešení navijáků Panther jsou zde rovněž využity: hlavní hřídel z pevnostní nerezové oceli, dvojitě zapouzdřená nerezová ložiska, titanem potažená rolnička proti kroucení vlasce, frézovaná kovová klička s masivní knobkou pro pohodlný úchop. Náhradní kovová cívka se zvýšenou kapacitou je obsažená v balení.

Kaprový naviják Mivardi Panther SHX

Kaprový naviják Mivardi Panther SHX

3290 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Nekompromisní naviják na extrémně dlouhé náhozy, určený pro náročné kapraře. Super pomalá oscilace zajišťuje husté a naprosto přesné ukládání vlasce na cívku a jeho následné rychlé odvíjení při náhozu. Titanem potažená rolnička zajišťuje ukládání vlasce bez kroucení. Při použití hluboké cívky velikosti 10000 nebo samostatně dodávané cívky velikosti 12000 se Panther SHX změní ve spolehlivý a robustní vyvážkový stroj. Stahování těžkých olov je pro něj snadným úkolem. Naviják je osazen 12ti zapouzdřenými nerezovými ložisky, masivním jednocestným ložiskem a zesílenou nerezovou centrální hřídelí. Robustní kovová klika frézovaná na CNC stroji je doplněna o anatomicky tvarovanou knobku pro perfektní úchop. Kovová cívka je odlehčená a doplněná efektním vrtáním celého límce. Náhradní kovová cívka je součástí balení. Rychle nastavitelná přední brzda s uhlíkovými vložkami (F.A.C.D. systém) spolu s utěsněním cívky (W.R.S. systém) zajišťují přesnou regulaci a spolehlivé fungování brzdy za všech okolností.

Kaprový naviják Pelzer EXE Carp LR 10000

Kaprový naviják Pelzer EXE Carp LR 10000

4749 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Kaprový naviják Pelzer EXE Carp LR 10000 Pelzer Exe Carp LR je extra silný a odolný kaprový naviják určený pro extrémní rybolov. Naviják má robustní kovové tělo, velice silný kovový rotor a je doplněný o 7+1 nerezových japonských ložisek. U navijáku najdete 1x mělkou vysokou kónickou cívku určenou

Kaprový naviják Pelzer WFT Carp Captor LR 6000

Kaprový naviják Pelzer WFT Carp Captor LR 6000

2499 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

KAPROVÝ NAVIJÁK PELZER Carp Captor LR 6000 Nový naviják od firmy Pelzer určený především pro lov na velké vzdálenosti. Naviják je vybaven extra silnou šnekovou hřídelí, která umožňuje velice precizní ukládání vlasce na cívku i při velkém zatížení navijáku např. při stahování těžkých olůvek z velké

Newsletter
Slevy, akce a výprodeje ihned ve vašem e-mailu
Nejprodávanější

Kaprový naviják Pelzer EXE Carp LR 10000

Kaprový naviják Pelzer EXE Carp LR 10000

4749 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Kaprový naviják Pelzer EXE Carp LR 10000 Pelzer Exe Carp LR je extra silný a odolný kaprový naviják určený pro extrémní rybolov. Naviják má robustní kovové tělo, velice silný kovový rotor a je doplněný o 7+1 nerezových japonských ložisek. U navijáku najdete 1x mělkou vysokou kónickou cívku určenou

Kaprový naviják Shakespeare AGILITY 80 SURF

Kaprový naviják Shakespeare AGILITY 80 SURF

2079 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Kaprové navijáky Agilty Surf s přední brzdou, velkou kapacitou, s hladkým chodem a přesnou silnou brzdou. Vynikající zpracování těchto navijáků a jejich vynikající cena jsou hlavní přednosti těchto kaprových navijáků s přední brzdou od firmy Shakespeare. Jsou určeny pro ty rybáře, kteří hledají naviják na daleké odhozy za super cenu. Velikost: 80 Kapacita: 320m/0,35 Počet ložisek: 8 Převod: 4,8:1 Počet cívek: 2 Návin na jedno otočení: 100cm Váha: 800g

Rybářský naviják Delphin POISON 30

Rybářský naviják Delphin POISON 30

746 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Hledáte univerzální naviják vhodný na přívlač nebo feeder se zpracováním na vysoké úrovni? Právě jste ho našli. Delphin POISON je navijákem, který spolehlivě zastane všechny úlohy, které od něho očekáváte. Je lehký, nečekaně odolný a pevný. Díky přesnému vnitřnímu mechanizmu nabízí i výjimečně hladk

Rybářský naviják Mivardi Quanta 4000

Rybářský naviják Mivardi Quanta 4000

1350 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Precizní naviják s novou konstrukcí ultralehkého těla, osazený velmi kvalitní mechanikou. Hladký chod i při velké zátěži zajišťuje sedm kuličkových ložisek a speciální jednocestné válečkové ložisko na rotoru. Maximálně citlivá přední brzda s mikroregulací doplňuje celkový dojem z tohoto navijáku, který je podpořen i povedeným designem.

Rybářský naviják Sellior Varadero 40

Rybářský naviják Sellior Varadero 40

859 Kčvčetně DPH

Do 5 dnů

koupit

Novinkou pod značkou Sellior je naviják Varadero. Tento naviják s přední multidiskovou brzdou je ideální na přívlač, ale lze ho použít i na feeder a plavanou. Hladký chod zajišťují 4 ložiska společně s počítačově vyváženým rotorem a převodovým ústrojím 5,2:1. Mezi další přednosti tohoto navijáku pat